Web Sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları

1. Şartlar

https://retropus.com/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller, telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

2. Lisansı Kullanın

Retropus.com Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

Bu, retropus.com’un bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine olanak tanıyacaktır. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da sona erecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Şartları , Hizmet Şartları Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur .

3. Sorumluluk reddi beyanı

retropus.com Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. retropus.com açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca retropus.com, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyaller veya bu Web Sitesine bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka hiçbir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

retropus.com veya tedarikçileri, retropus.com Web Sitesindeki materyallerin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle ortaya çıkacak hiçbir zarardan, retropus.com veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bilgi verilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz. Böyle bir hasar olasılığı hakkında yazılı olarak. Bazı yargı mercileri, zımni garantilerde sınırlamalara veya arızi zararlara ilişkin sorumluluk sınırlamalarına izin vermemektedir; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

retropus.com Web Sitesinde görünen materyaller teknik, dizgisel veya fotografik hatalar içerebilir. retropus.com, bu Web Sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmez. retropus.com, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. retropus.com materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

retropus.com, Web Sitesine bağlanan sitelerin tümünü incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin retropus.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcıya aittir.

7. Site Kullanım Koşullarında Değişiklikler

retropus.com, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun

retropus.com Web Sitesine ilişkin her türlü iddia, kanun hükümleri ihtilafı dikkate alınmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.

Call Now Button